SlideShow

0

Hakkınızda...


bu bir lorem ipsum yazısıdır.

vitrini hazırlayıp, ne satacağını bilmeyen esnaf, heybesine inanan ama karar verememiş henüz ne satacağına, neyin tutacağına. ilk itiraf burada geliyor sanırım "neyi satın almak istediğiniz önemsiyorum."

ve sen bu asla bitmeyeceğini belki göreceğin belki hiç bilmeyeceğin bir ara dönem bloğundasın şu an. aniden kuantum forumuna dönüştüğünde hatırlaman için uyardım sayıyorum baştan.


facebook'ta paylaşmış olduğum linkler sonrası burdaysan seni es geçiyorum. gerçi hepinizi bir görmem yanlış... aynı kol'u küme'yi paylaşıp hakkında hiçbirşey hatırlamadığım ilkokul arkadaşım da olabilirsin çok yakınım da. ama es geçiyorum işte.. yolu bir şekilde beni tanımadan buraya düşene sesleneceğim bu yazıda.

ey !!!

5 dakika geriye gidelim birlikte seninle, buraya gelmeden önce en son nereye tıkladın? rastgele bloglara bakıyodun belki, alakasız bir şey aratıyodun google'da. yolun buraya düştü.. buraya kadar sıkılmadan okumadığına göre bana benziyorsun,

"tanımadığın birine, kümeleşme ihtiyacıyla en benzeyen yanlarından tutunma"

sosyolojide tanımlanmış, bir adı olmalı bu durumun. herneyse buraya kadar okuduğuna göre, bana da benzediğine göre bundan sonrasını da okuyacaksın büyük ihtimalle. tam bu noktada kaybettiklerim olduğunu biliyorum.

son cümleye gelirken, bunun son cümle olmadığını, ilk fırsatta bu yazıyı değiştireceğine emin olabileceğin bir blog yazarının yazdıklarını okuduğunu bilmen yeterli şimdilik...

şimdilik?* umut her zaman ve her yerde...

plansızlığa övgü'ler düzeceğim başlıklarda, ara satırlarda.

evet sana sadece bunu vadedebilirim.
ki hiç bir şey yazmadığımda bile yerine getirmiş olurum vadettiğimi...


* yine gelirsin dimi?